Dağdelen ve Siz

Dağdelen ve Siz Istranca Ormanlarına bolca yağan yağmur ve kar suları tabiat ananın mucizevi filtreleri ile süzülerek önce yerin derinliklerine, sonrada yeryüzüne doğru yıllarca süren uzun bir yolculuğa çıkar ve ormanın derinliklerindeki Dağdelen Kaynağı ile yeryüzüne ulaşır. Bu yolculuk sırasında tabiat ana Dağdelen’e eşsiz bir mineral dengesi kazandırır ve düşük sodyum oranı, yumuşak içimi ve lezzeti ile Dağdelen’i, her yaş gurubuna uygun, özellikle bebekler ve anneler için gönül rahatlığı ile tüketebilecekleri, doğanın güzel bir armağanı haline getirir.

Bilindiği üzere vücudumuzun %70’i sudan oluşmaktadır. Suyun detox etkisi sayesinde vücudumuz toksinlerden arınır ve sağlıklı kalır. Ancak gün içerisinde kaybettiğimiz su miktarı, vücudumuzun ihtiyacı olan ideal su oranını düşürür ve vücudun toksinlerden arınmasına mani olur. Bu kayıpları önlemek için yetişkinlerin günde 2 - 2.5 litre olan günlük ortalama su miktarını içmeleri gerekir.Sağlıklı beslenmenin temeli, sağlıklı su içmektir. Siz ve sevdiklerinizin sağlığı için, yaşamınız boyunca içtiğiniz suyunuzu seçerken sorgulayıcı ve seçici olmalısınız.

Anneler ve Bebekleri İçin En Doğal Seçim...

Anneler ve Bebekleri İçin En Doğal Seçim Su, hamile kadınlar, anneler ve bebeklerin sağlığında ki en önemli yapı taşıdır. İlk altı ayında su ihtiyacını tamamen anne sütüyle sağlayan bebeklerin anne sütünün, %90’ı su ile oluşur. Bu nedenle annenin kendisi ve bebeği için seçeceği suyun %100 doğal ve dengeli bir mineral yapıya sahip olması önemli bir rol oynar. Altı ay sonunda ek besinlere başlayan bebeklerin böbrek sülot yükünü ve mide içeriğinin yoğunluğunu azaltmak amacıyla, anne sütünün yanında bebeklerin yeteri miktarda suya da ihtiyacı ortaya çıkar. Bebeklerinize Dağdelen Doğal Mineralli Suyu gönül rahatlığıyla kaynatmadan içirebilirsiniz. Unutmayınız ki suyu kaynatmak suyun doğal yapısını bozar ve içeriğindeki yararlı mineralleri yok eder. Mikrobiyolojik açıdan her gün bir çok testlerden geçirilen Dağdelen’i bebeklere içirilirken kaynatma işlemine gerek duyulmaz. Bebeğinizin sağlıklı gelişimini desteklemek ve sudan alması gereken tüm faydaları sağlamak için Dağdelen Doğal Mineralli Su, onun ve sizin için en iedal seçimdir.

Dağdelen, Çocuğunuzun En İyi Arkadaşı Olsun...

Dağdelen, Çocuğunuzun En İyi Arkadaşı Olsun Yorulmadan koşmak, zıplamak veya keyifle oynadığı futbol, basketbol gibi aktiviteler çocuklarınızın suya ihtiyacını artırmaktadır. Yetersiz su çocuğunuzun fiziksel gelişimini olumsuz etkilediği gibi zihinsel performansını da düşürür ve konsantrasyon problemlerine yol açar. Çocuğunuzun gelişimini en iyi şekilde desteklemek için Dağdelen’i onun en iyi arkadaşı yapın. Unutmayın ki ona su içme alışkanlığı kazandırmak için bu dönem bulunmaz bir fırsattır. Dağdelen lezzetli içimiyle ve tazeliğiyle ona bu alışkanlığı sağlamanızda size yardımcı olacaktır.
Sağlıklı beslenmenin temeli,sağlılı su içmektir.Çocuğunuzun vesizin sağlığınız için, yaşamınız boyunca içeceğiniz suyunuzu seçerken sorgulayıcı ve seçici olmalısınız. Doğanın derinliklerinde oluşan ve Istranca dağlarındaki gizemli kaynağından doğal haliyle yeryüzüne çıkan, doğal yapısı %100 korunarak size sunulan Dağdelen, çocuklarınızın hayata sağlıklı su ile başlamasını ve sağlıklı su ile büyümelerini sağlayacaktır.

Aktif yaşam stilinde, Dağdelen enerjiniz olsun...

Aktif yaşam stilinde, Dağdelen enerjiniz olsun Günümüzün yoğun ve telaşlı yaşam tarzları bizleri sağlığımıza dikkat etmeye daha da zorunlu hale getirmektedir. Vücudunuzu canlı tutmak ve tüm gün zinde kalmak için vücudunuz da susuzluk hissi oluşmasını beklemeden, her gün yeterli miktarda su içmelisiniz. Bu miktar spor yapan ve kilosunu dengelemek için diyet döneminde olan kişilerde daha fazladır. Dağdelen size günlük içmeniz gereken su miktarını keyifle tüketmeniz için yumuşak içimliliği, üstün lezzeti ve tazeliği ile size yardımcı olacaktır.
Istranca Dağları’nın size hediyesi olan Dağdelen, %100 Doğal yapısı, dengeli mineral içeriği, yumuşak içimliliği ve üstün lezzeti ile sizin hep zinde kalmanızı sağlayacaktır.

Sağlıklı Cildin Sırrı Dağdelen’in Doğal Minerallerinde Saklı

Sağlıklı Cildin Sırrı Dağdelen’in Doğal Minerallerinde Saklı Su, tüm canlıların en temel yaşam kaynağıdır. Vücudumuzun %70’ini oluşturan su, derinin de genç kalabilmesindeki en önemli unsurların başında gelir. Vücudunuzun tüm yaşamsal fonksiyonları gibi cildinizin de ihtiyacı olan nemi, her gün içmeniz gereken doğal mineralli suyu yeterince tüketerek sağlayabilirsiniz. Günlük yeterli miktarda içeceğiniz eşsiz Dağdelen doğallığı, cildinizin ihtiyacı olan nemin karşılanmasına, parlak, canlı ve pürüzsüz görünmesine yardımcı olacaktır.

Bunun yanında, vücudumuzda cildimizin sağlıkla ışıldamasına en çok önemi verdiğimiz kısım olan yüzümüzün bakımını sağlamak için musluk suyu iyi bir tercih değildir. Çünkü her gün yüzümüzün sıkça etkileşim halinde olduğu musluk suyunun içerisinde bulunan kireç, klor gibi birçok zararlı eriyik maddeler suyun buharlaşmasından sonra cildimizde kalarak yüzümüzün cilt yapısına zarar verir. Bunun önüne geçmek ve cilt bakımlarınızı tamamlamak için her gün yüzünüzü yıkadıktan sonra bir bardak Dağdelen ile durulamak çok basit ama harika bir sırdır.