Ürünler

19 Litre Geri Dönüşümlü Damacana

19 Litre Geri Dönüşümlü Damacana

Dağdelen, Istranca Dağları’nın eşsiz doğal mineralli suyunu 19 litrelik çevre dostu, geri dönüşümlü PC damacanalarıyla sunuyor. Modern tesislerde, 29 faklı yıkama ve sterilizasyon işlemlerine tabi tutulan damacanalar, en son teknolojiye sahip, tam otomatik sistemlerde el değmeden doldurulup sizlere ulaşıyor.

15 Litre Cam Damacana

15 Litre Cam Damacana

15 litrelik Cam Damacana size, yüksek hacmi sayesinde, cam ambalajda tek seferde daha fazla su temin etme imkanı sunuyor. Su sebiline ve pompalı kullanıma uygun tasarımı, kırılmaya karşı koruma ve kolay taşıma imkanı sağlayan özel sepeti ile evinizde veya iş yerlerinizde tüketim kolaylığı ve konforu sağlıyor.

8 Litre Cam Damacana

8 Litre Cam Damacana

Dağdelen, 8 litre cam damacanası ile sizlere orta boy hacimli cam ambalajda doğal mineralli su tüketme alternatifi sunuyor. Pompalı tüketime uygun tasarımı ile kalabalık olmayan ailelere cam ambalajda kolay ve pratik su tüketme imkanı sağlıyor.

5 Litre Cam Damacana

5 Litre Cam Damacana

Benzersiz kalitesiyle, üstün hijyenik şartlarda şişelenen Dağdelen, 5 litrelik cam damacana seçeneği ile son derece pratik ve sağlıklı koşullarda doğal mineralli su tüketme imkanı sunuyor.

5 Litrelik Cam Damacananız size;

Özel tasarlanmış sepetleri sayesinde tek seferde 2 veya 4 adet birden kolaylıkla taşıyabilme, Ev veya iş yerlerinizde fazla yer kaplamadan dilediğiniz adette stoklayabilme, İdeal ölçüleri sayesinde rahatlıkla buzdolabında soğutabilme, su pompası veya sebile ihtiyaç duyulmadan, sürahi rahatlığıyla kullanabilme imkanı sağlıyor.