Yeşil Olmak

Yeşil Olmak Yeşil olmak, yeşili yaşamak ve yeşili yaşatmaya katkıda bulunmaktır. Yeşili yaşatmaya katkıda bulunmanın önemli bir parçası ise, yeşilin yaşam alanlarını yok eden atıklardan doğayı korumaktır.

Dağdelen, kurulduğu tarihten günümüze kadar uyguladığı çevre politikası gereği sadece geri dönüşümlü cam ve PC ambalajlarda su üretimi yapmaktadır. Bunun yanında şişelemede kullanılan ambalajların tamamını kullanım ömrü tamamlandıktan sonra gıda dışı alanlarda kullanılmak üzere, sıfır fire ile tekrar geri dönüşüme kazandırmaktadır.

Çevre Dostu Dağdelen’in, her biri yeşili yaşatmaya çalışan, çevre dostu tüketicileri, ambalaj atığı oluşturmadan,üstelik depo ya da market raflarında bekletilmeyen, her zaman taze ve günlük olan ambalajlı su tüketimi yapmanın keyfini yaşamakta ve bu yolla aynı zamanda bu keyfi yaşarken doğaya olan sorumluluğunu yerine getirmektedir.

Siz de Dağdelen’in çevre dostu geri dönüşüm ambalajlı doğal mineralli sularını tercih ederek hem Istranca Dağları’nın eşsiz doğallığını yaşayın, hem de yeşilin yeşil kalmasına katkıda bulunun.